PROFIL FIRMY

Stavební firma AZ STAVBA s.r.o zahájila svou činnost v roce 1990. Hlavní náplní jsou stavební práce, výstavba objektů a rekonstrukce ,výstavba
standardních i nadstandardních rodinných domů na klíč. , střešní nástavby, půdní vestavby a speciální technologie jako jsou opravy plochých střech, dodatečné zateplování fasád a další stavební práce.

Regionální působnost naší firmy je Jihomoravský kraj, především město Brno a jeho okolí, Blansko, Boskovice, Vyškov a pod.

V současné době má firma vlastní sídlo v Brně, široké technické a materiální vybavení, skladové zázemí a veškerou mechanizaci potřebnou k realizaci zakázek. Firma dbá na prvotřídní kvalitu provedených prací, splnění stanovených termínů a tím i spokojenost klientů. O kvalitě prací svědčí nárůst obratu firmy v posledních letech.

VÝSTAVBA RODINNÝCH DOMŮ

  • Rodinné domy dle projektu zadavatele.
  • Rodinné domy na klíč

OPRAVY A REKONSTRUKCE STAVEB

  • Opravy a udržba průmyslových i bytových staveb.
  • Rekonstrukce podlah, plochých střech, sociálních zařízení.

ZATEPLENÍ PANELOVÝCH BUDOV

  • Dodatečné zateplení panelových,bytových a rodinných domů certifikovaným systémem.

Můžeme vám nabídnout komplexní dodávku staveb, profesionální přístup, odborný technický dozor, dlouholetou praxi v oboru, zkušené řemeslníky, znalost problematiky, individuální přístup a vysokou kvalitu prací. Stavební práce HSV a PSV provádíme vlastními odbornými pracovníky.

Spolupracujeme:
Ing.arch. Ludmila Kramolišová – projekční kancelář TEKTON 2
Ing.arch. Karel Doležel
Ing.arch. Alexander Běhal – projekční činnost územních celků